Bianca! Catarina! Ni är så snälla att jag får tårar i ögonen
Jo så här blev det: Snuttan sov från 19.00-03.40

Jag var så förvånad så ni kan inte tro det! Hon gav visserligen ifrån sig ett pip vid 22, men tystnade med ramsa. Och sen var det uppenbarligen någon som var tacksam att (äntligen) bli lämnad ostörd
Sen har man ju varit vaken sedan 03.40 med ramsade av och till. Vid 05 började hon skrika upp sig så att jag gick in och buffade kort och bestämt varpå hon var tyst någon halvtimma. Från 06.15 sov hon dock.
Ja kära nån, varför har man ägnat sig åt dessa halvmesyrer dömda att misslyckas kan man ju fråga sig. Nåja.. det har visserligen bara gått en natt, men den gav oss självförtroende att vi är på rätt väg iaf

Tack Bianca för att du ifrågasatte kvällsmålet

En fråga bara.. Vargtimmarna under kuren, då förhåller vi oss "som vanligt" eller?? MAn väntar med pangramsa till efter uppföljningsveckan? Eller har jag missuppfattat??
Tusen tusen tack för er omtanke och stöd
