inatt har det gått något bättre, hon vaknade iallafall inte var 20:e minut.
Idag har vi kört på med nya schemat och hon har sovit som hon ska under dagslurarna. men, hon äter knappt något alls! till frukost åt hon 160ml, målet efter vägrade hon att äta alls, nästa mål åt hon 70ml. nu är det ju kvällsmål och hon har varit vaken i över en timme, men vägrat äta. så fort vi har försökt så har hon gråtit HYSTERISKT. vi vet inte vad vi ska göra! har provat precis alla knep vi vet.
att hon äter ordentligt under dagen är ju förutsättningen för att hon ska sova under natten. och hur ska jag kunna låta bli att ta upp henne under natten när hon vaknar och kanske är hungrig?
ska börja med ramsan också har vi tänkt. men när hon gråter, ska jag då vagna och avsluta med ramsan tills den har gått in, för att sen om ett tag helt går över till att bara ramsa?