Hjälp ang nätterna annars tack!. Är det bara att best att styra upp lite mer eller är rådet att vänta ett par veckor till nu när dagarna funkar??...RETORISK fråga '
Lillfis har åkt på en förkylning (såklart) därav extra tröttis kanske men han sover i princip från 20 (20.30, ibland lite senare)-08 med små tillrop vid nattamnning och gnöl i vargtimmen för fis. Inte riktigt vaken dock. Måste jag styra upp tiderna här enl SM?? Problem som inte finns? Får till 4 stora SM mål men nätterna är ju så där med mat någon gång mellan 23.30 -01 ( beroende på när natten blir) 02.30-ca 04 och 06. Efter 06 målet somnar som en sten och vaknar runt 08.
Jag har ju inte best när det är morgon för honom än, riktigt. Hamnade snabbt i 4 eller 5 dagmål vilket lägger morgonen 0630 eller 08 . HAN verkar digga båda lika mycket.
För mig praltiskt att amma 06 efetrsom han sover vidare sedan då STORFIS har morgon 0630 ( har haft hela tiden men nu är dagistiderna 9-14)
Hur göra
':?:'