hallå alla vänner!

Fritt pratforum för personligt vänskapskackel och allmänt diskussionsforum
Skriv svar
Katarina-Mamma duracell
Inlägg: 861
Blev medlem: tor 25 nov 2004, 22:18
Kontakt:

hallå alla vänner!

Inlägg av Katarina-Mamma duracell »

Inser när jag är in på sidan att herre min je, det var ett tag sedan sist. kollar nya inlägg sedan föregående inloggning..... 200 :oops: :shock: :shock: tänker efter, det var nog över en vecka sedan jag var in ordentligt sist. och ännu längre sedan jag gjort något inlägg.

ville bara på detta sätt säga hej, jag mår fint. Jobbar, och trots korta dagar på skolan så är det lååånga dagar. det ska tvättas dammsugas planeras matlagning ja ni är ju föräldrar ni vet hur det är.

funderar på att byta inriktning på arbete,och än så länge är det en förhandlingsfråga, men uppdaterar när vi kommit längre med det.


Till alla kända och mindre kända vänner.... jag har inte lagt av, men tiden är mer begränsad just nu.

tills nästa gång

många kramar
Katarina

ps Kerstin, ska skriva dig någon dag, har lite matnyttigt åt dig,och vill kolla hur det går för er :)
Mamma till två barn som får Emil i Katthult att blekna

blogg om pyssel och allt därtill: krumelurans.blogg.se
kerstin
Inlägg: 356
Blev medlem: mån 25 jul 2005, 15:16

Inlägg av kerstin »

Hej Katarina! :D
Ja hjälp va lääänge sedan det var sedan sist!
Tiden går så fort...skolan har ju börjat även här och dagarna tycks rinna över och i varandra.
Jag pm:ar dig...
Kramisar :heart:
Gäst

Inlägg av Gäst »

:D Hej hopp!
Skriv svar

Återgå till "Kackelforum"